środa, 18 listopada 2015

LOVE

Cześć!
Tak sobie myślałam dzisiaj o czym tu by dzisiaj napisać i tak wymyśliłam że może o swoich miłościach chociaż może MIŁOŚĆ w tym przypadku to trochę za dużo powiedziane ale nie znalazłam innego odpowiedniego określenia. Jak na razie posty tu będą dosłownie o wszystkim, tematy bezsensowne, czasami poważne, o moim życiu czyli w formie trochę takiego pamiętnika aż do momentu kiedy w końcu odnajdę siebie, czym konkretnie chciałabym się zająć. A powracając do moich miłości to pierwszą wielką są moje kociaki. Niezwykle inteligentne zwierzęta, bez których nie wyobrażam sobie życia. To spędzając czas z nimi potrafię się wyciszyć odpocząć. Są to takie moje małe oczka w głowie. Każdy inny.


Kolejną moją miłością jest sport. Uwielbiam zatracać się w nim. Chociaż czasami po pracy już nie mam siły ruszyć choćby ręką to jednak staram się poświęć minimum 30 min każdego dnia prócz niedzieli.


Ostatnią moją miłością jest moda. Uwielbiam przeglądać zdjęcia dobrze ubranych ludzi. I nie chodzi mi tu o modę w rozumieniu najnowszych trendów tylko stworzenia wspaniałych stylizacji z połączenia zwykłych rzeczy które razem tworzą interesujący efekt.


I nie nie zapomniałam napisać tu o swojej rodzinie którą bardzo kocham i która jest dla mnie najważniejsza oraz o przyjaciołach z którymi uwielbiam spędzać czas, którzy są dla mnie jak rodzina i przy których czuje się swobodnie jak z nikim innym.                                                                                                                                                                         
 

1 komentarz: