wtorek, 17 listopada 2015

Dobre vs złe

Fasony, sylwetki, kształty...Każdy ma inne, przez co na każdego pasują inne fasony. Na szczęście istnieją uniwersalne, które może nosić każdy, takie w których wszystkie sylwetki wyglądają korzystnie. Na nieszczęście istnieją też takie w których mało kto wygląda dobrze, niestety wiele osób podążających ślepo za modą kupuje je. Pozwolę sobie przedstawić fasony te dobre jak i również złe.
A więc zaczynamy! :)

Rozpoczniemy od sukienki która pasuje każdemu - szmizjerki, sukienki która jest zrobiona z męskiej koszuli przepasanej paskiem

                                                    
 Zbliża się zima, każda kobieta chce zaopatrzyć się  w płaszcz i właśnie tu chciałam wspomnieć o okryciu które nie pasuje prawie żadnej kobiecie. Płaszcz prosty bez żadnego wcięcia w talii, najczęściej bez kołnierzyka. Mowa o takim właśnie modelu

                        

Natomiast płaszczem który pasuje do każdej sylwetki jest płaszcz przepasany paskiem, mi osobiście przypomina on krojem szlafrok.

                     

                             


Następnie zajmiemy się spodniami. Fason który pasuje mało komu są tzw. biodrówki. W nich uwydatniają się boczki i nogi optycznie skracają.

                                           

                                                                                                                       

To by było na tyle. Ostatnio nieczęsto tu piszę ale staram się to nadal robić. Doskwiera mi niestety brak inspiracji i pomysłów na nowe posty. Może macie jakieś propozycje? O czym lubicie czytać, co was interesuje? Piszcie w komentarzach :)
A tymczasem żegnam się z wami, paa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz